5 marca 2013

O zdobyczach, pogodzie i lakierach

Hej! 
Co tam u Was? Pogoda dopisuje, błękitne niebo. Nic tylko korzystać (bo już niedługo znów zawita zima, ah...). Przytłacza mnie ta szkoła. Czas dla siebie i znajomych mam TYLKO w weekendy, masakra. A taka ładna pogoda, że aż chce się gdzieś wyjść, ale znowu jak wyjdę to wiem, że prędko nie wrócę :P.
Ostatnio poprawiłam sobie humorek. Mały wypad na zakupy - marynarka, bluzka i dżinsy, lubię to! I oczywiście kolekcja moich "dzieci" też wzrosła (mimo tego, że i tak jestem jeden lakier w plecy http://w-moim-swiecie96.blogspot.com/2013/02/my-secret-148-mint.html . Jakimś cudem "wypadł" mi z ręki, cała kuchnia błękitna. Z racji tego, że był moim ulubieńcem, to muszę go "odkupić :P).
 
Zielonego jeszcze nie używałam. Brązowy (nr 387) i fioletowy (nr 271) są bardzo wodniste. Mimo tego nie miałam większych problemów z użyciem ich. Wystarczy jedna warstwa brązu i wszystko ładnie zakryte. Z fioletem jest całkiem inaczej. Dwie warstwy, a jeszcze gdzieniegdzie jest jaśniej. Oba lakiery bardzo się błyszczą co jest dla mnie dużym plusem. Lakiery wyglądają inaczej w świetle dziennym i inaczej w sztucznym. Brąz przy sztucznym świetle wygląda na brąz zmieszany z czerwienią. Fiolet pięknie wpada w niebieski, ślicznie odbija światło. Na upartego nie potrzeba do nich lakieru bezbarwnego (ja jednak zawsze go używam). Na moich paznokciach lakier "bez szwanku" trzyma się jakieś 4 dni. Po tym czasie widoczne są lekkie odpryski (widoczne na zdjęciu paznokci z brązowym lakierem). 
Lakier "Fashion mania" zakupiłam w "Biedronce" za 4zł. Lakiery Lovely "Color mania" kupiłam na promocji w "Rossmannie". Za oba zapłaciłam 7zł (jeden za 3,50zł)
Wybaczcie za te "odpryski" :)Trzymajcie się! Korzystajcie w pogody! Piszcie co u Was ;).
PS. Co tu tak cicho? Czekam na komentarze i obserwatorów :>

4 komentarze:

  1. Odpowiedzi
    1. Na zdjęciach, aż tak nie widać, ale w dzień wpada troszkę w czerwień. Bardzo oryginalny kolor :)

      Usuń
  2. Pogoda już niestety się zepsuła :< Śliczne lakiery :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze :) ,
Nie toleruję komentarzy typu: xyz, www.abc.com. Uwierz, odwiedzam każdego, kto zostawi tu komentarz :)
Chcesz, abym obserwowała Twojego bloga? Obserwuj mojego i daj mi znać :)